Watchdog Mailer (3.0.0-rc3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы
