Watchdog Mailer (3.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP
