Watchdog Mailer (3.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Link
ku: بەستەر

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
