Watchdog Mailer (3.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Link
ne: लिङ्क

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
