Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Notice
da: Notifikation

en: Apply filters
da: Tilføj filtre

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
