Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
