Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Debug
ru: Отладка

en: Apply filters
ru: Применить фильтры

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический
