Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing
