Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት
