Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Debug
ar: تنقيح

en: Apply filters
ar: عمل تصفية

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج
