Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Debug
az: Debaq

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
