Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
