Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Debug
bn: ডিবাগ
