Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
