Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška
