Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Notice
ca: Notificació

en: Debug
ca: Depuració

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
