Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický
