Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Message
cy: Neges

en: Link
cy: Dolen

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: Severity
cy: Difrifoldeb
