Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Message
de: Benachrichtigung

en: View
de: Ansicht

en: User
de: Benutzer

en: Error
de: Fehler

en: Severity
de: Schweregrad

en: Warning
de: Warnung

en: Notice
de: Hinweis

en: Debug
de: Debuggen

en: Reset filters
de: Filter zurücksetzen

en: Apply filters
de: Filter anwenden

en: Emergency
de: Notfall

en: Alert
de: Alarm

en: Critical
de: Kritisch
