Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།
