Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Severity
eo: Graveco
