Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Severity
es: Gravedad

en: Warning
es: Advertencia

en: Notice
es: Aviso

en: Debug
es: Depurar

en: Reset filters
es: Reiniciar filtros

en: Apply filters
es: Aplicar filtros

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico
