Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Notice
et: Teavitus

en: Debug
et: Siluma

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
