Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
