Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیام

en: Link
fa: پیوند

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Severity
fa: شدت

en: Warning
fa: هشدار

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Info
fa: اطلاعات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
