Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Search
fr: Rechercher

en: Link
fr: Lien

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Error
fr: Erreur

en: Severity
fr: Importance

en: Warning
fr: Avertissement

en: Notice
fr: Information

en: Apply filters
fr: Appliquer les filtres

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique
