Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración
