Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Notice
he: הודעה

en: Info
he: מידע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: Emergency
he: חירום

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי
