Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
