Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո
