Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning
