Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Message
it: Messaggio

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Error
it: Errore

en: Severity
it: Rilevanza

en: Warning
it: Avviso

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Apply filters
it: Applica filtri

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
