Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Message
ja: メッセージ

en: Link
ja: リンク

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Error
ja: エラー

en: Severity
ja: 重大度

en: Warning
ja: 警告

en: Notice
ja: 注意

en: Debug
ja: デバッグ

en: Apply filters
ja: フィルターを適用

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な
