Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling
