Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Info
ka: ინფო
