Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Severity
kk: Қауіптілік
