Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
