Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Critical
lt: Kritinė
