Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Message
ms: Mesej

en: Link
ms: Pautan

en: View
ms: Pandangan

en: User
ms: Pengguna

en: Error
ms: Ralat

en: Severity
ms: Keterukan

en: Warning
ms: Amaran

en: Debug
ms: Nyahpijat
