Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Date
no: Dato

en: Search
no: Søk

en: Message
no: Melding

en: Link
no: Lenke

en: View
no: Vis

en: User
no: Bruker

en: Error
no: Feil

en: Severity
no: Alvorlighetsgrad

en: Warning
no: Advarsel

en: Notice
no: Merknad

en: Info
no: Informasjon

en: Debug
no: Feilsøk

en: Apply filters
no: Bruk filtere

en: Emergency
no: Nødsituasjon

en: Alert
no: Varsel

en: Critical
no: Kritisk
