Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Severity
nl: Ernst

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Notice
nl: Mededeling

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch
