Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Info
nn: Informasjon
