Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Debug
oc: Depuracion
