Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг

en: View
os: Фенд
