Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
