Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Message
pt: Mensagem

en: Link
pt: Ligação

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Error
pt: Erro

en: Severity
pt: Severidade

en: Warning
pt: Aviso

en: Notice
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Debug
pt: Depuração

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
