Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
