Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය
