Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Notice
sk: Oznam

en: Debug
sk: Ladenie

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické
