Watchdog Search (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
